Wiley x polarizační brýle trek captivate polarized blue mirror smoke grey gloss crystal dark grey

Navíc jsou dodávány s otočnými bočnicemi, které lze snadno přidat nebo odstranit. Ať už jste na trekkingu, na výletě nebo na... více informací »
Wiley x polarizační brýle trek captivate polarized blue mirror smoke grey gloss crystal dark grey
Značka: WILEY X
5 190 Kč
Přejít do obchodu »
Navíc jsou dodávány s otočnými bočnicemi, které lze snadno přidat nebo odstranit. Ať už jste na trekkingu, na výletě nebo na...

Navíc jsou dodávány s otočnými bočnicemi, které lze snadno přidat nebo odstranit. Ať už jste na trekkingu, na výletě nebo na procházce po městě, budete vypadat stylově s WX TREK.
ČOČKY: CAPTIVATE™ Polarized Blue Mirror
Tyto čočky snižují odraz modrého světla (HEV) od vody. Navíc vyrovnávají spektrum viditelného světla, aby světlo pronikalo do oka rovnoměrněji, což ponechá většinu barev neutrálních. Zároveň zvýrazňují zelené odstíny; a snižují odlesky na reflexních plochách.
Moderní technologie CAPTIVATE ještě více zdokonaluje ostrost vidění a vnímání barev. Lidské oko totiž není schopné rozlišit celé barevné spektrum. Jednotlivé barvy se prolínají a tyto barevné přechody (zejména mezi modrou, zelenou a červenou) způsobují problémy s ostrostí vidění. Čočky CAPTIVATE dokáží tyto přechody oddělit a zvýšit tak kontrast a ostrost detailu.

100% UVA/UVB/UVC ochrana
Ochrana proti modrému světlu (HEV).
Základní barva čočky: šedá
Světelná propustnost: 12%

NAVRŽENÉ PRO:

Intenzivní slunce / Jasné slunce
Rybolov v hlubokých vodách
Všeobecné denní outdoorové aktivity
Běžné denní řízení

Obsah balení: Brýle WX TREK, odnímatelné bočnice, pouzdro a pytlík na brýle, šňůrka
PARAMETRY
Šířka brýlové čočky: 56 mm
Šířka nosníku: 18 mm
Délka stranice: 137 mm
Zrak hraje veledůležitou roli v našem každodenním životě. Pokud naše vidění není stoprocentní, jsme nuceni dělat kompromisy. Brýle Wiley X umožňuje žít život naplno. Kombinují v sobě vlastnosti ochranných, slunečních i dioptrických brýlí. Celé brýle jsou certifikovány bezpečnostními testy EN.166 a zajišťují tak vašim očím maximální ochranu i v extrémních podmínkách. Polykarbonátové vrstvené čočky pak zaručují díky unikátním technologiím Wiley X jasné a ostré vidění za jakýchkoli světelných podmínek. Brýle s označením RX Ready pak mohou být vybaveny dioptrickými skly s patřičnou brýlovou korekci připravenou na míru konkrétnímu zákazníkovi. Označení High RX umožňuje dokonce vložení velmi silných dioptrických skel v rozmezí od +5.00 do -7.00 dioptrií. Váš zrak už vás nebude limitovat ani v těch nejextrémnějších situacích.

Unikátní a oblíbený produkt Wiley x polarizační brýle trek captivate polarized blue mirror smoke grey gloss crystal dark grey od populární značky WILEY X máte možnost najít momentálně za nejnižší cenu! Cena již od 5 190 Kč.