Tb baits sweet booster garlic liver-250 ml

Obsahují esence, esenciální oleje, sladidlo NHDC, nosiče chutí a vůní a směs aminokyselin, na které kapři skvěle reagují. Jsou... více informací »
Tb baits sweet booster garlic liver-250 ml
Značka: TB BAITS
149 Kč
Přejít do obchodu »
Obsahují esence, esenciální oleje, sladidlo NHDC, nosiče chutí a vůní a směs aminokyselin, na které kapři skvěle reagují. Jsou...

Obsahují esence, esenciální oleje, sladidlo NHDC, nosiče chutí a vůní a směs aminokyselin, na které kapři skvěle reagují. Jsou vhodné k celoročnímu použití. Výborně fungují i při nízké teplotě vody i pod 7 °C.
Tip: Pokud lovíte na místě, kde dno pokrývá bahno. Zalijte boilie vodou a přidejte Sweet Booster, pečlivě promíchejte a nechte boilie nasát boosterem s vodou. Takto připravená nástraha nebude nasávat pachuť bahna a bude vylučovat voňavou pachovou stopu do okolí. Oblíbený produkt Tb baits sweet booster garlic liver-250 ml najdete právě zde na našich stránkách v rubrice dipy! Připravili jsme ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online!

Tento designový produkt Tb baits sweet booster garlic liver-250 ml od skvělého a známého výrobce TB BAITS máte možnost nakoupit tady teď právě ve slevě. V akci za cenu 149 Kč.