Spro Gumová nástraha Iris V-Power Uv Olive – 13cm

Kvalitní a žádaný produkt Spro Gumová nástraha Iris V-Power Uv Olive - 13cm lze získat aktuálně tu na stránkách ve známé kategorii umělé... více informací »
Spro Gumová nástraha Iris V-Power
Značka: SPRO
58 Kč
Přejít do obchodu »
Kvalitní a žádaný produkt Spro Gumová nástraha Iris V-Power Uv Olive - 13cm lze získat aktuálně tu na stránkách ve známé kategorii umělé...

Kvalitní a žádaný produkt Spro Gumová nástraha Iris V-Power Uv Olive – 13cm lze získat aktuálně tu na stránkách ve známé kategorii umělé nástrahy! Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této populární sekce za výhodnou cenu.

Specialisté na candáty a okouny ví,že měkké nástrahy s žádnou akcí mohou být klíčem pokud jde o pasivní dravce.

Specialisté na candáty a okouny ví,že měkké nástrahy s žádnou akcí mohou být klíčem pokud jde o pasivní dravce. Jemná a decentní prezentace správného v-tail shadu může vydráždit smysly velkých a opatrných dravců, kteří jiné měkké nástrahy zcela ignorují. Abychom Vám v takové situaci pomohli, spro navrhlo a vyvinulo měkké nástrahy Iris V-Power.

S kulatým tělem, velkými pektorálními ploutvemi a extra plochou ocasní ploutví V-Power má jedinečně vyváženou potápivost. Navázána na jig či dropshot návazec má tato měkká nástraha pomalu potápivý pohyb a velmi přirozenou akci. Ve spojení s atraktivními barvami a vestavěnými UV aktivátory může být tato měkká nástraha Vaší volbou pro tyto těžké rybářské dny.

Zcela unikátní produkt Spro Gumová nástraha Iris V-Power Uv Olive - 13cm od výrobce s dlouholetou historií SPRO pohodlně pořídíte zde teď právě za parádní cenu! Levně za 58 Kč.