Sensas Prut Blue Arrow Feeder 3,6m Medium 50-90g

Feeder speciálně určený pro lov kaprů a větších ryb. Díky jejich pevnější a pružné páteři s ním budete nahazovat daleko a... více informací »
Sensas Prut Blue Arrow Feeder 3
Značka: Sensas
1 449 Kč
Přejít do obchodu »
Feeder speciálně určený pro lov kaprů a větších ryb. Díky jejich pevnější a pružné páteři s ním budete nahazovat daleko a...

Feeder speciálně určený pro lov kaprů a větších ryb. Díky jejich pevnější a pružné páteři s ním budete nahazovat daleko a přesně.

Feeder speciálně určený pro lov kaprů a větších ryb. Díky jejich pevnější a pružné páteři s ním budete nahazovat daleko a přesně. Blank je vyrobený z HMC uhlíku a doplněný o ergonomickou rukojeť v kombinace EVA+korek s horním šroubením. Jednoduchý elegantní nadčasový design. Ke každému prutu jsou dodávány 3 špičky – 1x sklolaminát a 2x uhlík.

  • délka 360 cm, vrhací zátěž 50-90 g, počet dílů 3+3, váha 269 g, skladná délka 127 cm, špičky 1,5-1-2 oz

Hodně oblíbený produkt Sensas Prut Blue Arrow Feeder 3,6m lze pořídit přímo tady u nás v rubrice feederové pruty! Vyberte si ještě jiné kusy ze zmíněné sekce za nejlepší ceny!

Unikátní a žádaný produkt Sensas Prut Blue Arrow Feeder 3,6m Medium 50-90g od dodavatele zboží Sensas jde nakoupit zde teď za výhodné peníze. Akční cena 1 449 Kč.