Savage gear třpytka da bush spinnerbait sinking blue silver – 14 cm 21 g

Tento unikátní kousek Savage gear třpytka da bush jde nakoupit taky tady na webu ve známé sekci spinnerbaity. Nyní si můžete... více informací »
Savage gear třpytka da bush spinnerbait sinking blue silver - 14 cm 21 g
Tento unikátní kousek Savage gear třpytka da bush jde nakoupit taky tady na webu ve známé sekci spinnerbaity. Nyní si můžete...

Tento unikátní kousek Savage gear třpytka da bush jde nakoupit taky tady na webu ve známé sekci spinnerbaity. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Disponují kostrou z nerezové oceli s očkem, které je ideální pro upevnění lanka a pro rychlou výměnu nástrahy. Kroužek na břiše umožňuje přidání extra závažíčka v případě potřeby. Jakmile nástraha dopadne na hladinu, lopatky se vrhnou do vrtulníkového pohybu a silikonová sukénka skvěle doplňuje pohyb kudrlinkového ocasu. Dodává se s odnímatelným stinger háčkem.

Kostra z nerezové oceli
Háček z kované karbonové oceli s černou niklovou povrchovou úpravou
Očko pro rychlou výměnu
Kroužek na břiše pro přidání extra závažíčka
Okamžitá rotace lopatek
Odnímatelný stinger háček
Silikonový kudrlinkový ocas

Výjimečný produkt Savage gear třpytka da bush spinnerbait sinking blue silver - 14 cm 21 g od známého výrobce SAVAGE GEAR máte možnost získat zde nyní za skvělou cenu! V současnosti za 269 Kč.