Savage gear gumová nástraha 4d herring shad carp-25 cm 98 g

Podrobnosti o novém Herring Shad jsou natolik živé, že dravci nemohou pomoci, ale útočit bez kompromisů! Každý návrh návnady byl... více informací »
Savage gear gumová nástraha 4d herring shad carp-25 cm 98 g
Značka: Savage Gear
175 Kč
Přejít do obchodu »
Podrobnosti o novém Herring Shad jsou natolik živé, že dravci nemohou pomoci, ale útočit bez kompromisů! Každý návrh návnady byl...

Podrobnosti o novém Herring Shad jsou natolik živé, že dravci nemohou pomoci, ale útočit bez kompromisů! Každý návrh návnady byl testován a vyladěn na dokonalost. Vůně dodává extra kouzlo, což dělá rozdíl v obtížných podmínkách. 4D Herring Shad nabízí několik pokroků. Mírně silnější přední část s hákovým kanálem zlepšuje nasazení upínací hlavy a je vhodná pro držení spirál.

 

Měkké oči nemohou spadnout a jsme integrovali ocasní štěrbinu pro chrastítka. Stylový sleďový profil s jeho smrtícím bokem činí tuto neuvěřitelnou návnadu ještě účinnější spolu s fotochromním procesem kůže a novou vůní!
Velmi oblíbený produkt Savage gear gumová nástraha 4d herring shad carp-25 cm 98 g máte možnost dostat již dnes na stránkách v sekci gumové nástrahy. Nyní můžete najít vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí.

Tento velmi oblíbený výrobek Savage gear gumová nástraha 4d herring shad carp-25 cm 98 g od výrobce s dlouholetou historií SAVAGE GEAR lze získat právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Aktuálně za super cenu 175 Kč.