R-Spekt Rybářské omalovánky

Rybářské omalovánky R-SPEKT jsou plné originálních barevných obrázků z vodní říše a jsou určeny především pro nejmenší děti. Rybářské... více informací »
63R-Spekt Rybářské omalovánky
Značka: R-Spekt
29 Kč
Přejít do obchodu »
Rybářské omalovánky R-SPEKT jsou plné originálních barevných obrázků z vodní říše a jsou určeny především pro nejmenší děti. Rybářské...

Rybářské omalovánky R-SPEKT jsou plné originálních barevných obrázků z vodní říše a jsou určeny především pro nejmenší děti.

Rybářské omalovánky R-SPEKT jsou plné originálních barevných obrázků z vodní říše a jsou určeny především pro nejmenší děti. Omalovánky rozvíjí jejich kreativitu a zlepšují jemnou motoriku rukou při detailním vykreslování jednotlivých motivů. Potěšte všechny dětské příznivce rybaření stylovou omalovánkou už od jejich prvních krůčků u vody.

  • Počet stran: 12
  • Počet obrázků: 2 x 5 motivů
  • Rozměry (šířka x výška): 210 x 150 mm, formát A5

Tento výjimečný produkt R-Spekt Rybářské omalovánky jde pořídit taky tady na našem webu zařazený v kategorii knihy a dvd pro rybáře. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu!

Tento kvalitní výrobek R-Spekt Rybářské omalovánky od skvělé značky R-Spekt získáte právě zde za outletovou cenu. Aktuálně v akci za 29 Kč.