Ngt zásobník na návazce chod & zig rig box

Díky této krabičce složené z 10ti kompaktních EVA cívek s fixovacími kolíčky, uložíte své návazce bezpečně a úhledně na malém prostoru.... více informací »
Ngt zásobník na návazce chod & zig rig box
Značka: NGT
169 Kč
Přejít do obchodu »
Díky této krabičce složené z 10ti kompaktních EVA cívek s fixovacími kolíčky, uložíte své návazce bezpečně a úhledně na malém prostoru....

Díky této krabičce složené z 10ti kompaktních EVA cívek s fixovacími kolíčky, uložíte své návazce bezpečně a úhledně na malém prostoru. Tento univerzální systém lze použít pro všechny druhy návazců různých délek včetně Zig Rig a Chod Rig montáží. Měkké EVA cívky chrání zapíchnutý háček a zaoblené hrany zabraňují poškození nebo rozmotání návazce. Krabička lze bezpečně uzavřít a zabránit tak vniknutí vody a vlhkosti.Tento diskontní výrobek Ngt zásobník na návazce chod & zig rig box dostanete bez problémů na stránkách v sekci tašky. Pořiďte si ještě další zboží z této populární sekce za výborné peníze! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další prověřené zboží od výrobce NGT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel NGT pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Hodně oblíbený produkt Ngt zásobník na návazce chod & zig rig box od oblíbené značky se zárukou kvality NGT lze zakoupit aktuálně se slevou. Zrovna teď v akci za 169 Kč.