Mivardi Prut Spotter 3,30m 2,5lb

Precizně zpracovaný prut s mimořádně dynamickým a přesto velmi tenkým blankem. Precizně zpracovaný prut s mimořádně dynamickým a přesto velmi... více informací »
Mivardi Prut Spotter 3
Značka: Mivardi
3 506 Kč
Přejít do obchodu »
Precizně zpracovaný prut s mimořádně dynamickým a přesto velmi tenkým blankem. Precizně zpracovaný prut s mimořádně dynamickým a přesto velmi...

Precizně zpracovaný prut s mimořádně dynamickým a přesto velmi tenkým blankem.

Precizně zpracovaný prut s mimořádně dynamickým a přesto velmi tenkým blankem. Povrch je po celé délce zesílen punčochou z 1K Cross Woven Carbonu. Je vynikající pro lov na vyvážku, z lodi nebo na šoulačku. Vzhledem k dynamice blanku však nezaostává ani při lovu na odhoz a díky tomu je velmi univerzální. Prut je osazen plnou duplonovou rukojetí a FUJI sedlem navijáku.

Tabulka parametrů
Délka 3,30 m
Vrhací zátěž 2.50 lb
Počet dílů 2
Transportní délka 173 cm

Kvalitní a žádaný produkt jde pořídit zrovna na našem webu v populární rubrice kaprové dělené pruty! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu!

Tento výjimečný produkt Mivardi Prut Spotter 3,30m 2,5lb od značky se zárukou kvality Mivardi seženete v aktuální nabídce za akční cenu! Aktuálně stojí u nás 3 506 Kč.