Mivardi Háčky Yamatsu Chinu s lopatkou 10ks – 6

Kvalitní a žádaný výrobek Mivardi Háčky Yamatsu Chinu s lopatkou 10ks - máte možnost dostat bez problémů tady u nás ve známé rubrice háčky s... více informací »
Mivardi Háčky Yamatsu Chinu s lopatkou 10ks
Značka: Mivardi
28 Kč
Přejít do obchodu »
Kvalitní a žádaný výrobek Mivardi Háčky Yamatsu Chinu s lopatkou 10ks - máte možnost dostat bez problémů tady u nás ve známé rubrice háčky s...

Kvalitní a žádaný výrobek Mivardi Háčky Yamatsu Chinu s lopatkou 10ks – máte možnost dostat bez problémů tady u nás ve známé rubrice háčky s lopatkou! Vyberte si akční produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu. Pevný háček klasického tvaru s kulatým obloučkem a se špičkou mírně zahnutou dovnitř. Dodává se s očkem i s lopatkou. Je určen především pro lov kaprů.

Pevný háček klasického tvaru s kulatým obloučkem a se špičkou mírně zahnutou dovnitř. Dodává se s očkem i s lopatkou. Je určen především pro lov kaprů.

  • Počet kusů v balení: 10
Výjimečný a žádaný produkt Mivardi Háčky Yamatsu Chinu s lopatkou 10ks - 6 od známé kvalitní značky Mivardi jednoduše můžete najít v aktuální nabídce za výhodnou cenu. Nabídka již od 28 Kč.