Matrix formička squeeze and feed method mould large

Squeeze and Feed Mould formicka je hlubší, než jiné formčky dostupné na trhu, tudíž umožnuje použít mnohem více návnady najednou. Velkou výhodou... více informací »
Matrix formička squeeze and feed method mould large
Značka: Matrix
143 Kč
Přejít do obchodu »
Squeeze and Feed Mould formicka je hlubší, než jiné formčky dostupné na trhu, tudíž umožnuje použít mnohem více návnady najednou. Velkou výhodou...

Squeeze and Feed Mould formicka je hlubší, než jiné formčky dostupné na trhu, tudíž umožnuje použít mnohem více návnady najednou. Velkou výhodou nejen při snadném uvolnění naplněného metod krmítka je silikonový materiál ze kterého je vyrobena.

– Lisované koncovky umožnují pojmout vetšinu method krmítek a poskytují dostatecne velký prostor pro dokonalé stlačení.
– Unikátní design základny s centrálními otvory a stlačitelnými stranami, umožnují dokonalé vyjmutí krmítka Kvalitní a žádaný kus seženete bez problémů na našich stránkách v populární rubrice formičky! Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této oblíbené sekce snadno online! U zákazníků oblíbený výrobce Matrix pro své zákazníky prodává velmi kvalitní sortiment Podívejte se sami.

Velmi žádaný kus Matrix formička squeeze and feed method mould large od skvělého výrobce MATRIX k dostání právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! Nyní pořídíte jen za 143 Kč.
Další produkty z kategorie Formičky