Lk baits booster predator 120 ml

Booster je složen z celé řady přírodních látek, jehož základem je rybí louh a specifický signál navozující zraněnou rybku,... více informací »
Lk baits booster predator 120 ml
Značka: LK Baits
319 Kč
Přejít do obchodu »
Booster je složen z celé řady přírodních látek, jehož základem je rybí louh a specifický signál navozující zraněnou rybku,...

Booster je složen z celé řady přírodních látek, jehož základem je rybí louh a specifický signál navozující zraněnou rybku, který je pro dravé ryby velmi dobře znám.  Bakteriálním procesem  – rozkladem přírodní hmoty, jsme také navodili důležitý potravní signál, s kterým se dravé ryby přirozeně setkávají v případě uhynulé rybky nebo jiného živého organizmu. Booster Predator má vysokou přilnavost k nástraze a po vhození do vody dochází k okamžitému šíření atraktantů do okolí.
 
Testováním bylo prokázáno, že použitím naší tekutiny zvýšíte počet záběrů až na pětinásobek oproti nástrahám, kde Booster Predator použit nebyl.  
 
Použití: Umělou nástrahu můžete do dipu libovolně namáčet nebo potírat štětečkem. Atraktant je vyvinut tak, aby na nástraze vydržel co nejdéle, ale doporučujeme v průběhu lovu zatraktivňovat dle potřeby. Při lovu candátů s mrtvou rybkou na položenou, doporučujeme rybku namočit do dipu nebo použít nasátou pěnu naším Boosterem a zašít do rybičky (pro delší účinek). Booster Predator byl pro objektivnost účinku testován, jak na stojatých vodách, tak i řekách s velmi dobrými výsledky.  
 
Upozornění: Některé nástrahy (převážně gumové) přicházejí z výroby opatřeny různými oleji, silikony a také pro ryby nepatřičným zápachem. Pro zachování správného signálu našeho Predator Boosteru, nedoporučujeme přímé namáčení těchto nástrah do naší lahvičky. Opětovným namočením znehodnocujete účinnost výrobku. V tomto případě doporučujeme injekční stříkačkou odebrat potřebné množství tekutiny a zatraktivňovat v jiné lahvičce popřípadě pytlíku Hodně prodávaný kousek můžete najít právě zde tady na stránkách v populární sekci dipy! Prozkoumejte podobné výrobky z této oblíbené sekce za báječnou cenu!

Oblíbený a akční produkt Lk baits booster predator 120 ml od spolehlivé značky LK BAITS snadno můžete získat tady nyní téměř zdarma! V akci od 319 Kč.