Keitech gumová nástraha easy shiner silver flash minnow – 2″ 5,1 cm 12 ks

Gumová nástraha Keitech Easy Shiner je dokonalá kombinace nástrach Shad Impact a Swing Impact. Ploché tělo Easy Shineru se lákavě... více informací »
Keitech gumová nástraha easy shiner silver flash minnow - 2" 5
Značka: Keitech
179 Kč
Přejít do obchodu »
Gumová nástraha Keitech Easy Shiner je dokonalá kombinace nástrach Shad Impact a Swing Impact. Ploché tělo Easy Shineru se lákavě...

Gumová nástraha Keitech Easy Shiner je dokonalá kombinace nástrach Shad Impact a Swing Impact. Ploché tělo Easy Shineru se lákavě naklání,a udává rytmus v jakém pracuje ocasní část.
Nástraha je vyrobena z měkkého silikonu, obsahuje hrubé kousky soli a atraktant s příchutí chobotnice, jehož vůně je překvapivě účinná při chytání okouna, candáta a štiky. Na spodní a horní straně se nachází otvory, díky kterým se dá ideálně nastražit na Widegap nebo Offset háček. Část umělé nástrahy mezi tělem lopatkou na ocásku je velice tenká a to zajišťuje že Keitech Easy Shiner se pohybuje i při velice pomalém vedení.

Oblíbený výrobek Keitech gumová nástraha easy shiner silver flash minnow - 2" 5,1 cm 12 ks od známé kvalitní značky KEITECH jednoduše získáte nyní za výhodné peníze. Aktuálně za 179 Kč.