Korda hotové montáže chod rig short barbed-háček 10

Každý návazec je vázán podle náročných standardů, za použití stejných uzlů které Danny používá pro své vlastní montáže. To znamená že... více informací »
Korda hotové montáže chod rig short barbed-háček 10
Značka: Korda
195 Kč
Přejít do obchodu »
Každý návazec je vázán podle náročných standardů, za použití stejných uzlů které Danny používá pro své vlastní montáže. To znamená že...

Každý návazec je vázán podle náročných standardů, za použití stejných uzlů které Danny používá pro své vlastní montáže. To znamená že každý návazec byl sestaven pomocí Dannova speciálního uzlu, který poskytuje bezkonkurenční pevnost a umožňuje uzlu sedět perfektně na háčku. A co víc, k dispozici jsou dvě verze Chod Rigs, short (kratší) nebo long (delší) verze. Takže pokud se vám líbí krátký Chod Rig tak jako Darrell Peck’s nebo chcete delší jako je oblíbená verze pro Adama Penninga je jen na vás. Všechny návazce jsou vázány na Korda Mouth Trap, který je dokonale tuhý a okamžitě se postaví nad všechny ostatní Chod montáže na trhu, prostě proto že je to nejlepší funkční tuhý materiál všech dob. Pokud se váš Chod Rig zdeformuje během zdolávání kapra, jednoduše ho vypracujete do původního tvaru. Chod Rig jsou vázány na spolehlivých háčcích Korda Choddy nedo Choddy barbless (bez protihrotu) což zaručuje dokonalé držení háčku. Návazce jsou dodávány v balení po 3ks.
Akční a ve slevě produkt naleznete jednoduše u nás zařazený v sekci návazce. Najděte si vyjímečné kusy z naší sekce za extra cenu!

Tento zlevněný kousek Korda hotové montáže chod rig short barbed-háček 10 od našeho známého výrobce KORDA snadno můžete pořídit právě teď napořád výhodně! Ceny již od 195 Kč.