Jet fish obalovací těsto legend range bioenzym fish 250 g

 Používá se buď jako samostatná násraha, nebo k obalování boilie, pelet, partiklů atd., a nebo je také možné vyrobit z těsta... více informací »
Jet fish obalovací těsto legend range bioenzym fish 250 g
Značka: JET FISH
149 Kč
Přejít do obchodu »
 Používá se buď jako samostatná násraha, nebo k obalování boilie, pelet, partiklů atd., a nebo je také možné vyrobit z těsta...

 Používá se buď jako samostatná násraha, nebo k obalování boilie, pelet, partiklů atd., a nebo je také možné vyrobit z těsta kuličky a uvařit z nich boilie. Pastu můžete mít kdykoli s sebou. Z kelímku vždy můžete kousek odtrhnout a obalit s ním jakoukoli nástrahu. Rozpadající se vrstva těsta vytváří lákavý obláček atraktivních složek, které se rychle šíří vodou a přitahují kapry k vaší nástraze. Je to účinnější způsob, než například chytání na pelety. Exkluzivní výrobek můžete pořídit zrovna tady na webu umístěný v rubrice dipy. Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované sekci v bezva akci!

Tento kvalitní a žádaný produkt Jet fish obalovací těsto legend range bioenzym fish 250 g od společnosti se zárukou kvality JET FISH máte možnost dostat zde teď právě extra se slevou. Ve skvělé akci za 149 Kč.