Jet fish boilie mystery jahoda moruše – 1 kg 20 mm

Musím říci, že se mi to povedlo a po mnoha úspěšných testech přináším zcela novou recepturu a čtyři nejúčinnější... více informací »
Jet fish boilie mystery jahoda moruše - 1 kg 20 mm
Značka: JET FISH
299 Kč
Přejít do obchodu »
Musím říci, že se mi to povedlo a po mnoha úspěšných testech přináším zcela novou recepturu a čtyři nejúčinnější...

Musím říci, že se mi to povedlo a po mnoha úspěšných testech přináším zcela novou recepturu a čtyři nejúčinnější příchutě: oliheň/chobotnice, játra/krab, pomeranč/ananas a frankfurtská klobása/koření. Boilie je sestaveno na bázi rozpustných rybích produktů a extrudovaných ptačích zobů, podobně jako Seafood, a proto je také tak účinné. Povedlo se mi i nadále zachovat příznivou cenu, i když toto boilie je kvalitativně podstatně výše. Zbrusu nové máme i balení v kbelících 3 kg/2,70 kg (dle průměru).

 

Kbelíky jsou potištěné a po spotřebování boilie je mohou rybáři dále používat například na krmení. Boilie Mystery je určené na rychlé chytání, protože se ve vodě postupně omílá a tím láká kapry ke krmení. Ty díky omílání boilie a uvolňování drobných částeček do okolí propadají tzv. žracímu šílenství. Boilie Mystery je vhodné i pro závodní rybolov, díky své rychlé účinnosti a je boiliem budoucnosti pro váš úspěšný lov!
Bez chemické konzervace. Tento levný kousek máte možnost dostat právě teď tu na stránkách zařazený v sekci trvanlivé boilies. Najděte si akční zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova.

Velmi prodávaný produkt Jet fish boilie mystery jahoda moruše - 1 kg 20 mm od našeho známého výrobce JET FISH jde koupit právě zde za extra cenu! Zrovna nyní za cenu 299 Kč.