Hell-cat vábnička malá plochá i

Vábničky Hell-Cat jsou vyrobené z kvalitního vysušeného bukového dřeva, které je vysušeno na 4 až 8%. Takto vysušené dřevo zajišťuje perfektní... více informací »
Hell-cat vábnička malá plochá i
Značka: Hell-Cat
1 099 Kč
Přejít do obchodu »
Vábničky Hell-Cat jsou vyrobené z kvalitního vysušeného bukového dřeva, které je vysušeno na 4 až 8%. Takto vysušené dřevo zajišťuje perfektní...

Vábničky Hell-Cat jsou vyrobené z kvalitního vysušeného bukového dřeva, které je vysušeno na 4 až 8%. Takto vysušené dřevo zajišťuje perfektní tvar a pružnost těchto vábniček. Na povrchovou úpravu se používá několik vrstev laku. První vrstva je impregnační lak, který vsaje do hloubky dřeva. Další tři vrstvy laku se nanesou na vábničky a chrání dlouhou dobu dřevo před poškozením.Ruční výroba zajišťuje nepřetržitou kontrolu kvality při jejich výrobě až po finální ukončení výrobků. Technologie a zpracování zabezpečuje kvalitu a jedinečný originál, který držíte v rukou.

 

Každá vábnička má své vlastnosti a jde použít na všechny hloubky.Velké ploché, speciální a půlkulaté vábničky se používají spíše do větších hloubek, protože zvuk, které tyto vábničky vytvářejí je silný a zvedají sumce i z velkých hloubek.Malá plochá a půlkulatá vábnička se naopak používají do menších hloubek, kde svým jemným zvukem vyprovokuje sumce k útoku.

 

Údržba vábniček :
Vábničky nenechávejte v žádném případě ve vlhkém prostředí. Po ukončení lovu s vábničkou nechce vábničku dobře vysušit, otřete suchou osuškou a dejte do pouzdra, které Vám bude chránit vábničku před poškozením Výjimečný a žádaný výrobek můžete získat již dnes u nás v oblíbené sekci vábničky na sumce. Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této populární sekce za super cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další zboží od značky Hell-Cat. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Hell-cat vábnička malá plochá i od kvalitního výrobce HELL-CAT pohodlně seženete u nás za výborné peníze. Zrovna teď v akci za 1 099 Kč.