Giants Fishing Světlo Camping Lamp LED Multicolour

Zcelá nová LED lucerna s infračerveným dálkovým ovladačem. Na výběr je šest barev světla, bílé, červené, modré, zelené, žluté a fialové.... více informací »
87Giants Fishing Světlo Camping Lamp LED Multicolour
Zcelá nová LED lucerna s infračerveným dálkovým ovladačem. Na výběr je šest barev světla, bílé, červené, modré, zelené, žluté a fialové....

Zcelá nová LED lucerna s infračerveným dálkovým ovladačem. Na výběr je šest barev světla, bílé, červené, modré, zelené, žluté a fialové.

Zcelá nová LED lucerna s infračerveným dálkovým ovladačem. Na výběr je šest barev světla, bílé, červené, modré, zelené, žluté a fialové.

Vysoce kvalitní outdoorová lucerna, která obsahuje nabíjecí baterii s vysokou výdrží. Baterie se nabíjí pomocí USB kabelu, který je součástí výrobku. Lucerna je odolná vůči vlhkosti a díky svým kompaktním rozměrům se hodí každému, kdo rád tráví volný čas v přírodě. Na vrchní části lampy je ocelové očko, na které můžete připnout karabinu, která je součástí výrobku.

Specifikace lucerny:

  • hodnota IP: IP64, vodě odolný vůči padajícím kapkám vody
  • typ baterie: Li-ion 3,7 V/1800 mAH
  • výdrž baterie až 150 h
  • svítivost 150 lm
  • produkt s BČZM světlem a kombinací dalších tří barev, Č+Z, Č+M, Z+M
  • s dálkovým infračerveným ovladačem, dosah kolem 7 metrů
  • součástí je vestavěná dobíjecí baterie Li

Operační režim lucerny:

1. Poprvé stisknout tlačítko On/Off – 100% bílé světlo, druhé stisknutí – výběr barev, třetí stisknutí – výběr daného prezentovaného světla. Finální stisknutí, režim spánku lucerny.

2. Dlouhé stisknutí tlačítka On/Off po dobu 2 sekund v jakémkoliv režimu – vypnutí lucerny. Při nabíjení lucerny je možno operovat s lucerny, avšak dálkový ovladač v tuto chvíli nereaguje. 

3. Dálkový ovladač reaguje, pokud je lucerna v režimu spánku.

4. Je dobré lucernu vypnout, pokud s ní dlouho neoperujeme či při transportu.

Operační režim pro dálkový ovladač:

1. Optimální vzdálenost pro správnou funkčnost dálkového ovladače je do 7 metrů. Pro přesné a rychlé ovládání je třeba dálkovým ovladačem mířit na lucernu. Při jiném směru nebude lucerna odpovídat přesně na pokyny z dálkového ovladače.

2. Před prvním použití dálkového ovladače odejměte pojistku pro aktivaci baterií.

Indikace režimu nabíjení:

1. Červené světlo bliká, režim nabíjení. Červené světlo svítí stále, režim nabíj Tento výjimečný produkt Giants Fishing Světlo Camping Lamp LED Multicolour je dostupný rovněž u nás v rubrice svítilny! Nyní koupíte ostatní produkty z této oblíbené rubriky snadno online!

Tento vynikající produkt Giants Fishing Světlo Camping Lamp LED Multicolour od značky Giants Fishing jednoduše můžete sehnat na našich stránkách téměř zdarma! Teď za akční cenu 749 Kč.