Giants Fishing Prut Luxury FC 10ft 3lb 2pc

Luxusní řada kaprových prutů, která je postavena na tenkém „Slim blanku“ z 3K karbonu rychlé akce. Prut je osazen Fuji sedlem a očky ve... více informací »
Giants Fishing Prut Luxury FC
3 990 Kč
Přejít do obchodu »
Luxusní řada kaprových prutů, která je postavena na tenkém „Slim blanku“ z 3K karbonu rychlé akce. Prut je osazen Fuji sedlem a očky ve...

Luxusní řada kaprových prutů, která je postavena na tenkém „Slim blanku“ z 3K karbonu rychlé akce.

Prut je osazen Fuji sedlem a očky ve tvaru„K“ s větším průměrem. Blak je v atraktivní hnědé barvě doplněn decentním zlatým logem výrobce. Pokud požadujete univerzální kaprový prut, který chcete používat na zvážení, nebo lov na řece, tak tento proutek splní vaše požadavky.

Kvalitní a oblíbený produkt Giants Fishing Prut Luxury FC 10ft 3lb 2pc máte možnost najít v pohodě na stránkách zařazený v rubrice kaprové dělené pruty! Mrkněte na akční produkty ve zmiňované kategorii snadno online. Populární značka Giants Fishing vám nabízí vynikající zboží. Nové kousky každý den! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce Giants Fishing. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Giants Fishing Prut Luxury FC 10ft 3lb 2pc od společnosti s předním postavením na trhu Giants Fishing pohodlně seženete zde nyní za super peníze. Ceny od 3 990 Kč.