Giants fishing deštník s bočnicí umbrella specialist 2,5m

Tento deštník je vybaven bočnicí na zip, která prostor pod deštníkem ze dvou třetin uzavírá a přispívá k maximálnímu komfortu. Deštník je... více informací »
Giants fishing deštník s bočnicí umbrella specialist 2
1 599 Kč
Přejít do obchodu »
Tento deštník je vybaven bočnicí na zip, která prostor pod deštníkem ze dvou třetin uzavírá a přispívá k maximálnímu komfortu. Deštník je...

Tento deštník je vybaven bočnicí na zip, která prostor pod deštníkem ze dvou třetin uzavírá a přispívá k maximálnímu komfortu.
Deštník je také vybaven bodcem, pro bezpečné ukotvení nebo lze dokoupit speciální šroub na zavrtání do země.
Bočnice je doplněna o kotvící kolíky pro bezpečné ukotvení za větrného či deštivého počasí.( vyobrazené okénko u tohoto typu není )
 
Rozměr přes kopuli: 2,5m
Váha: 2,7kg
 
Tento designový produkt Giants fishing deštník s bočnicí umbrella specialist 2,5m máte možnost dostat rovnou na webu zařazený v kategorii rybářské deštníky! Pořiďte si vyjímečné zboží ve zmiňované sekci za rozumné peníze. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce Giants Fishing. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Žádaný produkt Giants fishing deštník s bočnicí umbrella specialist 2,5m od spolehlivého výrobce GIANTS FISHING jde získat tady a teď v bezva akci! V akci od 1 599 Kč.