Gardner Spací pytel Camo DPM Crash Bag (3 Season)

Spací pytel s jednou vrstvou dutých vláken ideální k použití od jara do podzimu, v camo DPM materiálu. Zaujme především svojí lehkou váhou 2kg.... více informací »
Gardner Spací pytel Camo DPM Crash Bag
Značka: Gardner
2 099 Kč
Přejít do obchodu »
Spací pytel s jednou vrstvou dutých vláken ideální k použití od jara do podzimu, v camo DPM materiálu. Zaujme především svojí lehkou váhou 2kg....

Spací pytel s jednou vrstvou dutých vláken ideální k použití od jara do podzimu, v camo DPM materiálu. Zaujme především svojí lehkou váhou 2kg.

Spací pytel s jednou vrstvou dutých vláken ideální k použití od jara do podzimu, v camo DPM materiálu. Zaujme především svojí lehkou váhou 2kg.

Super jemný vnitřní taft 190D odolný proti roztržení a umožňující volný pohyb uvnitř spacího pytle. Vnější materiál camo DPM je vodě odolný a prodyšný. Obvodové chráněné zipy a stahovací kapuce zabraňují vniknutí chladu. Tvar kukly maximalizuje udržení tepla uvnitř pytle. Zipy jsou dvousměrné bezpečnostní a jsou po obou stranách. Vhodně umístěná poutka a suché zipy umožňují rychlé opuštění spacího pytle. Protiskluzový pás a záchytná klapka udrží spací pytel na lehátku ve správné poloze. Spací pytle jsou dodávány včetně přepravního obalu.

Specifikace:
  • rozměry: 210 x 90cm
  • hmotnost: 2kg (složen)
  • včetně přepravního pouzdra

Tento žádaný produkt Gardner Spací pytel Camo DPM Crash Bag máte možnost dostat bezprostředně tu v kategorii spací pytle! Najděte si jiné výrobky ve zmíněné rubrice za akční cenu.

Zlevněný výrobek Gardner Spací pytel Camo DPM Crash Bag (3 Season) od společnosti Gardner máte možnost nakoupit momentálně za super peníze! Ceny od 2 099 Kč.