Free spirit prut e class lrs 3,66 m (12 ft) 5 lb

Pruty Spod, SPM a Launcher na blankách E-Class jsou výborné vnadící pruty pro nahazování raket do velkých vzdáleností. SPM pruty byly vyvinuty... více informací »
Free spirit prut e class lrs 3
Značka: Free Spirit
5 200 Kč
Přejít do obchodu »
Pruty Spod, SPM a Launcher na blankách E-Class jsou výborné vnadící pruty pro nahazování raket do velkých vzdáleností. SPM pruty byly vyvinuty...

Pruty Spod, SPM a Launcher na blankách E-Class jsou výborné vnadící pruty pro nahazování raket do velkých vzdáleností. SPM pruty byly vyvinuty speciálně pro použití s raketou Spomb. Mají tvrdší spodní díl a citlivou špičkou. Ta eliminuje kývání při náhozu a proto maximalizuje vrhací vzdálenost a přesnost. Mají 4,5lb a jsou tak dimenzované zejména na střední a větší rakety. MRS je o něco jemnější 4lb prut vhodný na rakety do 170g pro vnadění v různých vzdálenostech. LRS je naopak silnější 5lb prut vhodný pro rybáře, kteří chtějí házet rakety do extrémních vzdáleností, nebo používají větší a těžší rakety. Povrch prutů je matný, bez laku, zbrušován laserem. Díky této technologii je prakticky nelze poškrábat. I po letech vypadají jako nové. Sedlo mají v designu blanku s originálními FUJI kroužky, v sedle je drážka pro vlepení isotopu. Pruty se dodávají s velkými 50 – 16mm očky, ale lze je objednat i s klasickou velikostí oček (40 – 12mm). Rukojeť je standardně dělená, kdy je na konci prutu v místě úchopu zesílené držadlo.
Tento unikátní produkt Free spirit prut e class lrs 3,66 m (12 ft) 5 lb jde nakoupit taky tu na webu v kategorii spodové a markerové! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní zboží z naší rubriky za internetové ceny.

Oblíbený a kvalitní produkt Free spirit prut e class lrs 3,66 m (12 ft) 5 lb od dodavatele s dlouholetou historií FREE SPIRIT snadno získáte tady a teď v bezva akci. Právě lze objednat jen za 5 200 Kč.