Fox rage gumové nástrahy zander pro shads mixed pack colour 5 ks-12 cm

Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shads jsou... více informací »
Fox rage gumové nástrahy zander pro shads mixed pack colour 5 ks-12 cm
Značka: Fox Rage
195 Kč
Přejít do obchodu »
Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shads jsou...

Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shads jsou vyrobeny z hustějšího materiálu, což jim dává vyšší frekvenci pohybu ocásku a tím i agresivnější chod. Ocásek má navíc upravený tvar tak, aby se nemohl „přehodit“ přes tělo nástrahy během náhozu nebo vedení v rychlém proudu. Vynikající výsledky s nimi byly dosahovány ve všech typech vod, ať to byly klasické stojáky, kanály nebo rychle tekoucí řeky. Nejčastěji lovené ryby byli jednoznačně candáti a velcí okouni.
 

maximální vibrace
perfektní tvar těla
přirozený pohyb těla
velmi odolný materiál, který vydrží delší dobu
Kvalitní a oblíbený produkt Fox rage gumové nástrahy zander pro shads mixed pack colour 5 ks-12 cm můžete získat bezstarostně tady na webu v kategorii gumové nástrahy! Máme pro vás parádní kusy ve zmíněné rubrice za parádní cenu!

Tento zlevněný kus Fox rage gumové nástrahy zander pro shads mixed pack colour 5 ks-12 cm od skvělé značky FOX RAGE jednoduše můžete získat právě teď v akci! Za bezkonkureční cenu 195 Kč.