Fox rage gumové nástrahy zander pro shads mixed pack colour 5 ks-12 cm

Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shads jsou vyrobeny z hustějšího... více informací »
Fox rage gumové nástrahy zander pro shads mixed pack colour 5 ks-12 cm
Značka: Fox Rage
195 Kč
Přejít do obchodu »
Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shads jsou vyrobeny z hustějšího...

Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shads jsou vyrobeny z hustějšího materiálu, což jim dává vyšší frekvenci pohybu ocásku a tím i agresivnější chod. Ocásek má navíc upravený tvar tak, aby se nemohl „přehodit“ přes tělo nástrahy během náhozu nebo vedení v rychlém proudu. Vynikající výsledky s nimi byly dosahovány ve všech typech vod, ať to byly klasické stojáky, kanály nebo rychle tekoucí řeky. Nejčastěji lovené ryby byli jednoznačně candáti a velcí okouni.
 

maximální vibrace
perfektní tvar těla
přirozený pohyb těla
velmi odolný materiál, který vydrží delší dobu
Kvalitní a oblíbený produkt Fox rage gumové nástrahy zander pro shads mixed pack colour 5 ks-12 cm můžete získat bezstarostně tady na webu v kategorii gumové nástrahy! Máme pro vás parádní kusy ve zmíněné rubrice za parádní cenu!

Tento zlevněný kus Fox rage gumové nástrahy zander pro shads mixed pack colour 5 ks-12 cm od skvělé značky FOX RAGE jednoduše můžete získat právě teď v akci! Za bezkonkureční cenu 195 Kč.