Keitech gumová nástraha easy shiner gold flash minnow – 5″ 12,7 cm 5 ks

Easy Shiner je nejoblíbenější a nejuniverzálnější gumová nástraha značky KEITECH. Vznikla kombinací těla smáčku Shad Impact... více informací »
Keitech gumová nástraha easy shiner gold flash minnow - 5" 12
Značka: Keitech
199 Kč
Přejít do obchodu »
Easy Shiner je nejoblíbenější a nejuniverzálnější gumová nástraha značky KEITECH. Vznikla kombinací těla smáčku Shad Impact...

Easy Shiner je nejoblíbenější a nejuniverzálnější gumová nástraha značky KEITECH. Vznikla kombinací těla smáčku Shad Impact s fantastickým účinkem ocásku Swing Impactu. Originální dvoutónový proces vstřikování barev japonské společnosti KEITECH používá různé druhy slaných plastů pro dosažení fantastického vyvážení a chodu nástrahy. Díky tomu je Easy Shiner perfektně vyvážený a má přirozený plovoucí pohyb i při velmi pomalých rychlostech. Nástraha má slanou příchuť a silné olihňové aroma. KEITECH Easy Shiner lze používat mnoha způsoby – na jigové hlavičce, na háčku bez zátěže, na Dropshot montáži, Texas Rig, Carolina Rig nebo Split Shot Rig. Vyrobeno v Japonsku!

Kvalitní produkt Keitech gumová nástraha easy shiner gold flash minnow - 5" 12,7 cm 5 ks od známé kvalitní značky KEITECH snadno můžete najít nyní výhodně! Výhodně za skvělou cenu 199 Kč.