Extra Carp Montáž Carp Rig 777P – vel. 4

Zcela nová, efektivní montáž tzv. "RONNIE RIG" od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí... více informací »
Extra Carp Montáž Carp Rig 777P
Značka: Extra Carp
69 Kč
Přejít do obchodu »
Zcela nová, efektivní montáž tzv. "RONNIE RIG" od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí...

Zcela nová, efektivní montáž tzv. „RONNIE RIG“ od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna. S Ronnie Rigem bude váš lov vždy o level úspěšnější.

Zcela nová, efektivní montáž tzv. „RONNIE RIG“ od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna. S Ronnie Rigem bude váš lov vždy o level úspěšnější. Balení obsahuje tři hotové montáže. Podstatou montáže je velmi ostrý háček, který pomocí otočného obratlíku nebo závrtávacího trnu (nástraha je volně pohyblivá) několikanásobně zvýší pravděpodobnost zapíchnutí háčku v rybí tlamě. Dalším důležitým prvkem montáže je zarážka, která drží trn s nástrahou na požadovaném místě.

Balení obsahuje:

  • 3x velmi ostrý, teflonový háček curved shank vel. 4, 6 nebo 8
  • 3x zavrtávací trn na háčku se zarážkou a smršťovací bužírkou
  • 3x rychlovýměnný obratlík s očkem

Velmi prodávaný produkt Extra Carp Montáž Carp Rig 777P – vel. 4 můžete koupit bezstarostně tu na našem webu v populární rubrice ronnie rig návazce. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce Extra Carp. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Extra Carp má skvělé výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Kvalitní a levný produkt Extra Carp Montáž Carp Rig 777P - vel. 4 od našeho známého výrobce Extra Carp máte možnost nakoupit právě teď za parádní cenu! Levně za cenu 69 Kč.