Delphin prut calypso ultralight spin 2,1 m 1-5 g

Když k tomu přidáte extrémně nízkou hmotnost a neuvěřitelnou štíhlost blanku, dostanete prut, který je splněným snem mnoha prívlačiarov. Celý... více informací »
Delphin prut calypso ultralight spin 2
Značka: Delphin
1 222 Kč
Přejít do obchodu »
Když k tomu přidáte extrémně nízkou hmotnost a neuvěřitelnou štíhlost blanku, dostanete prut, který je splněným snem mnoha prívlačiarov. Celý...

Když k tomu přidáte extrémně nízkou hmotnost a neuvěřitelnou štíhlost blanku, dostanete prut, který je splněným snem mnoha prívlačiarov. Celý prut je navržen minimalisticky a zároveň dokonale nadčasově. Kombinace černé, bílé a zlaté barvy si okamžitě získá každého. Provedení prutu jen podtrhují špičkové očka značky Seaguide. CALYPSO je prutem, který nedáte z ruky!

 

Technické parametry:

Model 210cm / 1-5g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 7.9mm
Počet oček: 9
Transportní délka: 110cm
Hmotnost: 105g
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 29cm
Hodně žádaný produkt Delphin prut calypso ultralight spin 2,1 m 1-5 g jde sehnat právě teď na našich stránkách v rubrice klasické. Získejte ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii ve výhodné akci!

Designový produkt Delphin prut calypso ultralight spin 2,1 m 1-5 g od oblíbené značky se zárukou kvality DELPHIN lze zakoupit právě teď v nabídce trvale výhodně! Nyní můžete mít za 1 222 Kč.