Delphin gumová nástraha bomb! d-shot red face 5 ks – 10,5 cm

Nástraha výborně pracuje ve vodě a svým přirozeným pohybem dokáže vyprovokovat i opatrného dravce. Na výběr je z mnoha... více informací »
Delphin gumová nástraha bomb! d-shot red face 5 ks - 10
Značka: Delphin
137 Kč153 Kč Sleva -10%
Přejít do obchodu »
Nástraha výborně pracuje ve vodě a svým přirozeným pohybem dokáže vyprovokovat i opatrného dravce. Na výběr je z mnoha...

Nástraha výborně pracuje ve vodě a svým přirozeným pohybem dokáže vyprovokovat i opatrného dravce. Na výběr je z mnoha zajímavých barev, podle vašich preferencí. Určitě oceníte i samotný materiál nástrahy. Ten je dokonale elastický, příjemně měkký a díky své houževnatosti i neuvěřitelně odolný a trvanlivý. Navíc extrémní bomba! Nástrahy mají velmi výrazné rybí aroma, které není způsobeno tradiční metodou potřením aromatizovaným olejem. Toto aroma je totiž přimícháno do základního materiálu a proto má mnohem delší trvanlivost. Kromě toho je D-SHOT materiál SLANÝ, což znásobuje atraktivitu pro predátora. To zaručuje nespočetné hodiny pravé rybářské euforie u vody!

Velmi oblíbený výrobek Delphin gumová nástraha bomb! d-shot red face 5 ks - 10,5 cm značky DELPHIN jednoduše získáte tady nyní za parádní cenu. Na našich stránkách za 137 Kč.