Chyť a pusť Podběráková tyč trojdílná 3m

Tento akční produkt Chyť a pusť Podběráková tyč trojdílná 3m máte možnost získat právě zde tady a teď na našich... více informací »
Chyť a pusť Podběráková tyč trojdílná 3m
Tento akční produkt Chyť a pusť Podběráková tyč trojdílná 3m máte možnost získat právě zde tady a teď na našich...

Tento akční produkt Chyť a pusť Podběráková tyč trojdílná 3m máte možnost získat právě zde tady a teď na našich stránkách v populární kategorii podběrákové tyče. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky jednoduše online.

Masivní a zároveň lehká trojdílná teleskopická tyč 3 metry, transport 108 cm, která je určena na podběrákové hlavy.

Hliníková trojdílná podběráková tyč, která lze zaaretovat v jakékoli poloze . Tyč je masivní a pevná. Konstruována se zaměřením na extrémní podmínky a dlouhou životnost.

Univerzální rybářský závit, který je kompatibilní se všemi podběrákovými hlavami.

 

Trojdílný teleskop

Trojdílná hliníková teleskopická podběráková tyč je vyrobena z kvalitních duralových trubek. Transportní délka 108  cm a maximální délka při plném vysunutí 300 cm.

Univerzální rybářský závit

Univerzální rybářský závit je vyroben z kvalitního duralu a je kompatibilní se všemi podběrákovými hlavami.

 Protiskluzová rukojeť

Rukojeť je vyrobena z odolné gumy proti oděru a zároveň má i protiskluzové vlastnosti.

 

Diskontní produkt Chyť a pusť Podběráková tyč trojdílná 3m od známé značky Chyť a pusť jednoduše získáte zrovna dneska trvale výhodně. K sehnání zrovna v akci za 999 Kč.

Na rybách je krásně, klid, pohoda, však každý kdo zná tak ví. Každý rybář potřebuje kromě elánu a vášně ze svého koníčku také kvalitní rybářské vybavení. Rybářské potřeby jde dnes jednoduše nakupovat online bez front a hlavně v kamenných prodejnách není vždy ten správný sortiment, který rybář zrovna potřebuje. Na internetu je to jinak, na internetu je vše od profesionálního rybářského vybavení, po všelijakou drobotinu, bižuterii nebo nástrahy. Náš sortiment rybářských potřeb je opravdu obrovský, podívejte se sami a pokud něco nemáme, můžeme obratem objednat.

© 2022, Copyright Rybářská výbava pro profíky všechna práva vyhrazena

Teleskopická tyč ano / 3 díl
Univerzální rybářský závit ano