Chyť a pusť Podběrák Shadow s pogumovanou sítí 800 3díl

Sklápěcí český podběrák s vyměnitelnou pogumovanou sítí, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na... více informací »
Chyť a pusť Podběrák
Značka: Chyť a pusť
2 490 Kč
Přejít do obchodu »
Sklápěcí český podběrák s vyměnitelnou pogumovanou sítí, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na...

Sklápěcí český podběrák s vyměnitelnou pogumovanou sítí, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách a snadno zvládá i vylovení trofejních ryb.

Sklápěcí český podběrák s vyměnitelnou pogumovanou sítí, kovový střed. Podběrák je určený pro nejširší použití na všech vodách a snadno zvládá i vylovení trofejních ryb.

Značkový kaprový podběrák Chyť a pusť s vyměnitelnou  pogumovanou sítí do které se nechytají háčky, nezapáchá, nesaje vodu a je velmi šetrná k rybě.

Duralový střed vyráběný na CNC strojích povrchově upraven černým eloxem. Odlehčená extrémně pružná sklolaminátová ramena, která snadno zvládají i vylovení trofejních ryb.

Intuitivní systém fixace teleskopu v jakékoli poloze. Systém funguje na bázi šroubu a matky z tvrzeného plastu, který je mechanicky jištěný pojistným kolíčkem uvnitř teleskopu, aby i při vysokých teplotách na slunci nedošlo ke sklouznutí plastu.

  • Gumová protiskluzová rukojeť.
  • Extrémně pružná ramena
  • Odlehčená extrémně pružná ramena jsou vyrobeny z pevného a zároveň pružného GRP sklolaminátu s křížovou vazbou vláken.
  • Díky vysoké kvalitě snadno zvládají i extrémní zatížení.
  • Designový kovový středDuralový celokovový střed, vyráběný na CNC strojích s povrchovou úpravou černý elox. Střed je zkonstruován s ohledem na maximální masivnost a pevnost.
  • Teleskop a rukojeť
  • Intuitivní systém fixace teleskopu v jakékoli poloze. Systém funguje na bázi šroubu a matky z tvrzeného plastu, který je mechanicky jištěný pojistným kolíčkem uvnitř teleskopu, aby i při vysokých teplotách na slunci nedošlo ke sklouznutí plastu.
v kategorii podběráky. Vyberte si zlevněné produkty z této známé rubriky za akční cenu!

Povedený výrobek Chyť a pusť Podběrák Shadow s pogumovanou sítí 800 3díl od odblíbeného výrobce Chyť a pusť snadno můžete sehnat u nás ve výprodejové akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 490 Kč.

Na rybách je krásně, klid, pohoda, však každý kdo zná tak ví. Každý rybář potřebuje kromě elánu a vášně ze svého koníčku také kvalitní rybářské vybavení. Rybářské potřeby jde dnes jednoduše nakupovat online bez front a hlavně v kamenných prodejnách není vždy ten správný sortiment, který rybář zrovna potřebuje. Na internetu je to jinak, na internetu je vše od profesionálního rybářského vybavení, po všelijakou drobotinu, bižuterii nebo nástrahy. Náš sortiment rybářských potřeb je opravdu obrovský, podívejte se sami a pokud něco nemáme, můžeme obratem objednat.

© 2022, Copyright Rybářská výbava pro profíky všechna práva vyhrazena