Cc moore boilie pacific tuna -1 kg 18 mm

CC Moore se podařilo získat náhradu za skvělý rybí protein L 0 30 právě v podobě tuňákového proteinu a extraktu. I když se jedná o boilie na... více informací »
Cc moore boilie pacific tuna -1 kg 18 mm
Značka: CC Moore
379 Kč
Přejít do obchodu »
CC Moore se podařilo získat náhradu za skvělý rybí protein L 0 30 právě v podobě tuňákového proteinu a extraktu. I když se jedná o boilie na...

CC Moore se podařilo získat náhradu za skvělý rybí protein L 0 30 právě v podobě tuňákového proteinu a extraktu. I když se jedná o boilie na rybí bázi, má skvělé výsledky při všech teplotách vody. Při vhození do vody začíná okamžitě reagovat a uvolňovat atraktivní látky. Povrch boilie je velmi specifický, dokonale přijímá dipy boostery atd. Při testování po celé Evropě se potvrdilo, že to je doslova magnet na kapry. Designový kousek Cc moore boilie pacific tuna -1 kg 18 mm lze koupit teď tady na stránkách v rubrice trvanlivé boilies. Vyberte si ostatní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny!

Povedený produkt Cc moore boilie pacific tuna -1 kg 18 mm od značky se zárukou kvality CC MOORE k dostání online téměř zdarma. V současnosti za 379 Kč.