Black cat naviják passion pro fd 660

Black Cat Passion Pro FD je obzvláště vhodný pro nováčky v sumcařině a pro mladé rybáře, neboť ustojí i drsné podmínky v každém směru... více informací »
Black cat naviják passion pro fd 660
Značka: Black Cat
1 990 Kč2 360 Kč Sleva -15%
Přejít do obchodu »
Black Cat Passion Pro FD je obzvláště vhodný pro nováčky v sumcařině a pro mladé rybáře, neboť ustojí i drsné podmínky v každém směru...

Black Cat Passion Pro FD je obzvláště vhodný pro nováčky v sumcařině a pro mladé rybáře, neboť ustojí i drsné podmínky v každém směru sumcařiny. Vysoká kapacita cívky v kombinaci s osou zamezující zamotání šňůry a silnou rukojetí dělá z Black Cat Passion Pro perfektního partnera pro sumcové pruty. Velmi prodávaný produkt máte možnost koupit prostě tu na stránkách v kategorii přední brzda. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ze zmíněné sekce v akci! Věhlasný výrobce Black Cat pro vás připravuje špičkové zboží. Nové kousky každý den! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete další skvělé produkty značky Black Cat. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Black cat naviják passion pro fd 660 od společnosti s předním postavením na trhu BLACK CAT je dostupný v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte od 1 990 Kč.