Baltic vesta plovací aqua 50n červená-velikost xl 90+ kg

Plovací vesty značky Baltic mají výrazně kratší střih a to kvůli co nejmenšímu omezení volnosti pohybu nebo případnému upevnění harnessu.... více informací »
Baltic vesta plovací aqua 50n červená-velikost xl 90+ kg
Značka: BALTIC
640 Kč
Přejít do obchodu »
Plovací vesty značky Baltic mají výrazně kratší střih a to kvůli co nejmenšímu omezení volnosti pohybu nebo případnému upevnění harnessu....

Plovací vesty značky Baltic mají výrazně kratší střih a to kvůli co nejmenšímu omezení volnosti pohybu nebo případnému upevnění harnessu. Vesta Aqua má hlubší střih pod rameny pro ještě větší volnost pohybu. Aqua je velmi lehká, pohodlná a snadno obléknutelná vesta, vhodná pro různé vodní sporty jako je surfing, jachting, windsurfing atd. Plovací vesty značky Baltic jsou certifikovány v normě EN ISO 12402-5 – to znamená, že jsou vhodné jen pro plavce – nemají vlastnosti záchranných vest!

 

Materiál

Vesta je vytvořená z PVC (polyvinylchlorid):

Materiál snadný na údržbu
Zcela nepropustný
Chemicky i biologicky inertní
Pevný, tuhý materiál

 

Přednosti vesty

Jednoduchý a pohodlný střih
Hlubší střih pod rameny pro lepší volnost pohybu rukou
Součástí je poutko pro uchycení výtrhové pojistky
Zapíná se nastavitelným opaskem
Ve spodním lemu a na hrudi má šněrovací tkanici
Rychleschnoucí materiál pro celodenní využití
Vesta s velkým množstvím využití.       Designový kus Baltic vesta plovací aqua 50n červená-velikost xl 90+ kg je dostupný rovnou tady u nás v populární sekci čluny. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této kategorie z pohodlí domova.

Unikátní a žádaný kus Baltic vesta plovací aqua 50n červená-velikost xl 90+ kg od dodavatele s dlouholetou historií BALTIC je dostupný zde teď za příznivou cenu! Akční ceny od 640 Kč.