Abu garcia gumová nástraha mcperch shad svartzonker smoking hot pike-9 cm

To je důvod proč značka Abu Garcia začala úzce spolupracovat se zkušeným rybářem a stavitelem nástrah Claes "Svartzonker"... více informací »
Abu garcia gumová nástraha mcperch shad svartzonker smoking hot pike-9 cm
Značka: ABU GARCIA
45 Kč
Přejít do obchodu »
To je důvod proč značka Abu Garcia začala úzce spolupracovat se zkušeným rybářem a stavitelem nástrah Claes "Svartzonker"...

To je důvod proč značka Abu Garcia začala úzce spolupracovat se zkušeným rybářem a stavitelem nástrah Claes „Svartzonker“ Claesesson. Claes je vášnivý rybář a rybařině se věnuje od dětství. Od posledního uvedení jeho vlastních nástrah uběhlo mnoho let a dnes se již věnuje jen vývoji Svartzonker nástrah. Jeho návnady se v posledních letech opakovaně prosadily v několika závodech. Jedná se o opravdový magnet na štiky a na svém kontě má mnoho štik přes 10kg. To je důvod, proč jsou tyto nástrahy na TOP listu rybářů při výběru nástrah. Výsledkem spolupráce Claese a Abu jsou velmi atraktivní nástrahy pro ty, kteří prostě nemohou odolat boji s velkými dravci. Zakoupením nástrah Svartzonker Vám gratulujeme a velký dík patří Claesovi, že značce Abu pomáhá výrábět tak učínné nástrahy.
 

Svartzonker McPerch Shad Real Series imituje živou rybičku s kopýtkovým ocáskem. Jeho výhodou je, že perfektně pracuje při všech metodách jako Drop Shot, při použití montáže carolina a texas, offsetového háčku nebo při klasické jigové hlavičce.
 

Barva: Motoroil Perch, Real Perch, Real Pike, Real Roach, Real Trout, Smoking Hot Pike
Tento výjimečný produkt Abu garcia gumová nástraha mcperch shad svartzonker smoking hot je k dostání právě teď na našich stránkách ve známé sekci gumové nástrahy! Nyní můžete najít kvalitní kousky ve zmiňované rubrice za super cenu!

Designový kus Abu garcia gumová nástraha mcperch shad svartzonker smoking hot pike-9 cm od dodavatele zboží ABU GARCIA jednoduše najdete u nás za super cenu! Cena od 45 Kč.